Habit Luan Rama pas rezultatit: LSI është forcë e parë…

Numri dy i LSI-së Luan Rama ka habitur përmes deklaratës që ka bërë pasi forca politike ku ai aderon doli në opozitë.

Rama thotë se LSI është forcë e parë sa i takon mbështetjes qytetare.

“LSI është forcë e parë sa i takon rritjes së mbështetjes qytetare, sa i përket kontributit për procesin, dhe natyrisht rezultati që kemi arritur pavarësisht sulmeve të pandershme, presioni që u vendos votuesi ne ia dolëm të dëshmojmë forcën tonë, rritjen tonë.

Jemi ende në kohën kur po administrojmë çdo votë dhe në momentin kur të certifikojmë cdo votë në dokumentat zyrtare të KQZ do kemi një vlerësim tërësor për procesin dhe për gjithcka,” tha Luan Rama.

 

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “Habit Luan Rama pas rezultatit: LSI është forcë e parë…”

 1. perkthyesi says:

  Natyrisht qe e ka fjalen force e pare nga fundi!

 2. tr says:

  MEQENSE PREMTUAT, QE JENI FORCE E PARE , POR FAKTET DOLEN QE JU JENI FORCA E TRETE , TANI NA DEL DHE NA PRRALLIS .

 3. jani says:

  Force e pare per blerje vote, shantazh per vende pune, kriminele ne parti dhe administrate. Vodhet dhe deformuat nje sistem tashti ne opozote dhe se shpejti jashte loje. Lile blloku ne burg

 4. Populli says:

  Ik ore kazan me mut

 5. sit .back. _and_ relaks says:

  Do ju shikojme ne zgjedhjet e tjera mas 4 vjetesh ne opozite. Deti tani i blete votat me vende pune ne administrate, edhe kete rritjen qe thua e ke prej pjesemarrjes ne qeveri me PS dhe blerjes se votes nepermjet premtimit per vende pune ne administraten shteterore. Tani qe per 4 vitet e ardheshme nuk do keni me ne dore asgje do shikojme se sa do merrni kur te vijne zgjedhjet e rradhes. Do ju duhet ta zbrazni mire thesin qe mbushet keto 8 vjet pushtet sa me PD e sa me PS.

 6. boom says:

  E paska zene semundja e Kac Islamit edhe kete. Prisni kur te beje llogarite Kaci dhe te nxjerre edhe ai PD force te pare.

 7. Elbasansi says:

  Pirdh pirdh o luan je bere si ai gomari qe po e hante ujku dhe thoshte zot beje enderr ,se kush e mori mbeshtetjen qytetare e pame po tani shih te kapesh noj pazar me Ramen kur te kete nevoje per noj vote se kazinoja nuk te qas me me rroge deputeti ne opozite

 8. malokeria = qeneria says:

  Keshtu te dilni gjithmone dhe te rrini gjithmone ne opozite derisa te shuhet fara juaj hajdute. Keta po bejne gare kush te zevendesoje Kaqin e zi. me keto deklarata.

 9. Ed says:

  Epo keshtu eshte kur behesh pale me Kacin e zi se dhe ai c do disfate suksese e quante . Nuk Kane faj e kane inatin me te madh se shtatin ! Shihemi me 2021 kur nuk do kini asnje ne administrate ! Te fala Like shtangistit!

 10. Don says:

  Ilir Meta nga Cepani
  kercenon me tundje gishti
  force pare ka pare ne enderr
  se ngriti shtangen shtangisti

 11. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

  Gara vazhdon…force e pare dhe e papare,ne Opozite !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *