Deputeti i PD shpërthen ndaj akuzuesve të Bashës: Erdhën me pantallona të grisura u larguan me vila. Si akuzonin dhe “plakun” Berisha…!

Deputeti i PD­-së Myslim Murrizi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka sulmuar kritikët e kryedemokratit të cilët kërkojnë dorëheqjen e tij.

Ai është shprehur se emrat të cilët kanë kërkuar dorëheqjen e Bashës kanë ardhur me pantallona të grisur në parti dhe janë larguar me vila.

Më tej ai shkruan se “A nuk ishin po këta qe ne vitin 2013 punuan qe te humbiste PD dhe lart e poshtë si te strukur thonin te përzëmë “PLAKUN”?????”

Statusi i plotë i Murrizit ne rrjetin social:

Kjo liste firmetaresh paska kerkuar largimin e BASHES????????

Ftoj çdo DEMOKRAT ne te gjithe Shqiperine qe u perball ne keto 30 dite me fushaten me te piste dhe te blere nga paraja e pushteti qe ti lexoj me vemendje dhe te me thote se per ke kane punuar e votuar keta????

A i keni pare keta ne fushate???? A nuk ishin po keta qe ne vitin 2013 punuan qe te humbiste PD dhe lart e poshte si te strukur thonin te perzeme “PLAKUN”?????

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Deputeti i PD shpërthen ndaj akuzuesve të Bashës: Erdhën me pantallona të grisura u larguan me vila. Si akuzonin dhe “plakun” Berisha…!”

  1. ardi says:

    flaka ne maje ti dale…parties e soj sorollopit e te reformohen duke flakur poshte plakun Mere ne fillim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *