FOTOT/ Vajzat pozojnë me bikini për të fituar stazhe pune

Një central bërthamor në Republikën Çeke ka organizuar një konkurs bukurie me bikini.

Çmimi për fituesen e konkursit ishte stazh pune në kompani.

Vajzat pozuan me bikini në kullën e ftohjes së centralit dhe përdoruesit e Facebook-ut votuan për të preferuarën e tyre.

Por, ky konkurs u kritikua ashpër nga shumë persona, të cilët e quajtën një lëvizje idiote këtë aktivitet.

10 studente me diplomë u regjistruan në konkurs dhe pas kritikave të shumta, kompania njoftoi se të gjitha aplikuesit ishin marrë për stazh dhe u kërkoi falje të gjithë personave të ofenduar nga ky konkurs bukurie.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini.jpg","attachment_id":"715240"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini1.jpg","attachment_id":"715241"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini2.jpg","attachment_id":"715242"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini3.jpg","attachment_id":"715243"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini4.jpg","attachment_id":"715244"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini5.jpg","attachment_id":"715245"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini6.jpg","attachment_id":"715246"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini7.jpg","attachment_id":"715247"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini8.jpg","attachment_id":"715248"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini9.jpg","attachment_id":"715249"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/bikini10.jpg","attachment_id":"715250"}]

1 komente në “FOTOT/ Vajzat pozojnë me bikini për të fituar stazhe pune”

  1. #a#=°° says:

    Do ta ketë bërë CEZ këtë.
    Po mirë që na morën gjithato lekê e tallin bythën me konkurse bukurie,, po nr3 bëjnë mirë tê na e dërgojnê poshtë që ta bëjmë direkt deputete me rilindjen😂.🇦🇱🇨🇿

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *