REPLIKAT/ Qytetari: Çfarë mendimi kanë Fevzo e Çani për fitoren tënde? Rama: S’kanë për të dalë dot nga kazani…!

Kryeministri Edi Rama pak më parë postoi një mesash në rrjetin e tij social “Facebook”, ku falënderoi mbështetësit. Por nga ana tjetër ai bëri një falënderim mjaft thumbues dhe për kritikët dhe armiqt e tij.

Lidhur me këtë postim të shumtë kanë qenë qytetaret që i kanë shkruar dhe komentuar.

Një ndër komentuesit i thotë rroftë PD, dhe Rama i përgjigjet me sportivitet ku i shkruan “na duhet”.

Qytetari: Rroft Pd 😜

Rama: Na duhet😜

Ndërsa një qytetar i shkruan se ëshë kurioz të dijë se çfarë mendimi kanë gazetarët Blendi Fevziu dhe Arian Çani për fitoren e tij.

Qytetari: Jam kurjoz se c’mendim ka Fevzo e Cani per kte fitoren tende 😂 Edhe me nje fitore bindese dhe te paster si kjo , kazanet e katundit do ken prap cte shpikin.. Mos mendo se shpetove 😂😂

Rama: Te tere ata po nuk bene ca debate per vetveten dhe te bejne njehere analistin e punes se tyre, s’kane per te dale dot nga kazani, ndersa Çani do mbetet pasherueshmerisht i suksesshem😊

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/raaaa-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/raaaa.png","attachment_id":"715539"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/raaaa-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/raaaa-2.png","attachment_id":"715540"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/raaa-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/raaa-1.png","attachment_id":"715541"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *