VIDEO/ “Mirmëngjesi”. Rama: Ditë të mbarë me këto pamje të rilindjes

Kryeministri Edi Rama i është rikthyer tashmë rutinës së përditshme në faqen e “Facebook” me rubrikën e tij të “ Mirmëngjesit”.

Ai përshëndet ndjekësit më një video që paraqet teatrin e Korçës të “rilindur”.

“Mirëmëngjes 😀 dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të rilindjes fantastike të teatrit ‘Andon Zako Çajupi’ në Korçë”, shkruan Rama.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *