FOTOT/ “Janë më të mëdha se dy pëllëmbë…”

Modelja Lateysha Grace së fundmi i është nënshtruar operacionit të katërt kirurgjikal për të pasur të pasme bombastike.

E të mërkurën modelja  bëri maksimumin që të ekspozonte çdo pëllëmbë të trupit të saj në plazhin e Ibiza.

Ish-ylli i “Big Brother”, dukej  dhe tejet provokuese me bikini ngjyrë portokalli.

24 ndodhej në Ibiza në shoqërinë e një mikeshe të saj, e cila nuk rezitoi  dot pa i perkur të pasmet.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja8-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja8-24.jpg","attachment_id":"715891"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja7-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja7-25.jpg","attachment_id":"715890"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja-39-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja-39.jpg","attachment_id":"715884"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja2-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja2-25.jpg","attachment_id":"715885"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja3-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja3-24.jpg","attachment_id":"715886"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja4-25-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja4-25.jpg","attachment_id":"715887"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja5-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja5-24.jpg","attachment_id":"715888"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja6-26-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja6-26.jpg","attachment_id":"715889"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja9-23-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja9-23.jpg","attachment_id":"715892"},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja10-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/modelja10-14.jpg","attachment_id":"715893"}]

3 komente në “FOTOT/ “Janë më të mëdha se dy pëllëmbë…””

  1. SPQR says:

    Hahaha, po cmund te presesh nga lateysha, la’quishria, shondreysha, shaniqua, toprameneeysha, sha’quonda, fo’landra, dhe te gjitha bythzezat e gheto-s me emra leshi?! Ato trute ne bythe i kane!!!

  2. fieraku NGA varibopi says:

    Sick bitch !

  3. Shaqir Aga says:

    Kjo eshte fiks si lope deti. Nuk ka asnje ndryshim me ato kafshet e detit qe shohim ne Discovery Channel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *