Hajduti shtiret si i vdekur, por ja si e ndëshkojnë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një video e publikuar në rrjetin “Liveleak,” e cila përshkruhet se tregon ndëshikimin e një hajduti, duke i vënë flakën, është duke bërë xhiron e rrjetit.

Nuk është e qartë se ku janë filmuar pamjet, por sipas shpiegimit, hajduti ishte shtrirë në rrugë duke u shtirur si i vdekur, ndërsa disa persona i kanë vënë flakën.

Pamjet shqetësuese, e tregojnë atë duke vrapuar i tmerruar dhe në dhimbje, por kjo duket se nuk i ka shqetësuar aspak të pranishmit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *