Imami paralajmëron deklaratë “bombë” të Topallit: Çfarë pritet të ndodhë nesër

Deputeti demokrat Arben Imami ka paralajmëruar një deklaratë të fortë të ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli.

I ftuar në emisionin “Të pa ekspozuarit”, Imami thotë se nëser deputetja Topalli do të japë një deklaratë ku do të bëjë të qartë kërkesat e një grupi të caktuar brenda PD-së për garën brenda partisë e cila sipas tij duhet të jetë transparente dhe e barabartë për të gjithë.

Imami nuk ka dhënë detaje të tjera nga kjo deklaratë e cila pritet të mbahet nesër.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Imami paralajmëron deklaratë “bombë” të Topallit: Çfarë pritet të ndodhë nesër”

 1. lato says:

  Do pelcasi Topalica
  Do tronditet Torrovica
  Drini Kiri dhe Shushica
  Falmeshnet Sali Berisha

 2. hekuran isai says:

  zonja topalli besoj se do te na cudise te gjitheve duke na treguar se si e ka BERE punen e bashkepunetores se sigurimit. sa njrez ka derguar ne burgje e internime, sa familjeve ua ka nxire jeten. mos I thasht ajo do ia thone te tjeret. berisha e din mire ku eshte dosja etopallit e dosja e imamit. lista e bashes eshte pastruar nga siurimsat e ne kete liste eshte edhe patois. neser topalli do hape gropen e hales pd e sigurimsve te saj. gallate do jete kjo vere. shto edhe monika koken kryetarja e re e LSI-se ose LDHJA SALI-ILIR. TE NA RRUANI TOPALL E IMAM.

 3. XheJ eN Bi says:

  Të gjitha këto deklarata “bombë “kur “plasin”
  dalin si shprehja : u mbars mali e polli një mi.

 4. gjon maloku says:

  ku eshte deklarata ” bombe” o gazetar idiot!!!!!!!!????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *