LAJM I FUNDIT/ Gruaja e Metës, merr drejtimin e LSI?

Monika Kryemadhi, do të kandidojë për kreun e Levizjës Socialiste për Integrim.

Nënkryetarja e LSI-se, Kryemadhi ka shprehur interesin për këtë post pas doreheqjes së Petrit Vasilit, raporton “News24”.

Petrit Vasili ka dhënë dorëheqjen pak minuta më parë nga kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Ka qenë vetë Vasili i cili përmes një njoftimi shpërndarë për mediat, ka njoftuar vendimin e tij.

Vasili është shprehur se largohet nga drejtimi i LSI për t’i hapur rrugë riorganizimit të kësaj force politike.

 

 

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “LAJM I FUNDIT/ Gruaja e Metës, merr drejtimin e LSI?”

 1. k says:

  Familja e re mbreterore e Ilir Metes! Posti trashegohet?!

 2. Lennard says:

  Me vjen keq per Z.Vasili .E njoh nga afer.eshte i gjindshem dhe Qytetar.Me Banditet e LSI nuk ka adaptim logjik dhe natyror.Eshte teresisht Tjeter nga Zaberhanet si Like Floriri dhe Baxhella e Tij.
  Priteni Vetingun .Do te shkoje LSI per Lesh.Kujtoni postimin e fundit te Z.Pjerin Ndreu nga Lezha ,qe ka marre persiper ti coje nje xhiro nga Burgu i Shen Kollit

 3. News A says:

  Tani po qe moren funddddd keta.

 4. Dajti USA says:

  Parti familjare,tani te vene dhe Rexhepin (babai Metes) zevendes te Monikes,dhe OK-ej. Mos ishte kjo Monika qe do ti jepte koken e marrshit Rames?!

 5. Ekzemplar says:

  Dhjete minuta para se te dilte lajmi, u shkembeva me kete baxhellen tek supermarketi ne Gjirin e Lalzit.
  Nder i madh per mua.
  Nje nate me pare u shkembeva me familjen Berisha gjate xhiros se mbremjes ne Lalez,kur nipi im 5 vjecar me pyeti per gjarperinjte,por Berisha ktheu koken nga une se mos ishte nje provokim per ate vete.
  Hahahahaha!

 6. Tin Tin says:

  Sh.p.k Ndermarrje Hajdutesh MetaFamily.haaaahaaa .keta e paskan kuptuar Demokracine vetem brend Familjes Hajdute.
  O Rama tu thafte loqja po nuk i fute ne burg keta Katnare hajduta.
  Kush e pranon Ilir Meten per President te kombit eshte Hajdut si Meta.

 7. Populli says:

  Pritet dorheqja e Ilur Bllokut hajdutit

 8. nina says:

  MONIKA KA QEN KRYETARE DHE GRUSJTIERE E LSI QE KUR ISHTE VARTESI I SAJ, META….!!!! HAAAAAA LSI PSRTI FAMILJARE ME MORAL PROSTITUTE…..

 9. TR says:

  HA HA HA I NGELI KOKA E MARSHIT NE DORE .

 10. frederik says:

  ….turpi i botes dhe paciperia vazhdon…

 11. Bantaxhaku LIKES says:

  Urime ILJAZ LABIT!

 12. mira says:

  E pse duhet te jape Vasili dorheqje ,kur fushaten e beri LIkja !!?? Kush i ha keto dokrra. Monika ka qene gjithmone kryetarja e hajduteve te LSI, kush nuk e di kete ?. Ka te ngjare qe i duhet ky post per tu mbrojtur nga ligji per vjedhjet qe ka bere. Do rrojme e do shikojme.

 13. Shoku says:

  Po e hane turpin me buke. Nese Rama nuk e shkarkon liken, te ngrihet I gjithe populli. Ore meqe ra fjala, i degjon iliri komentet te news 24 te Bashkimi?

 14. Tralala says:

  Doreheqja e Vasilit tregon se “presidenti” nuk I ka punet mire. Nderkohe, Vetingu dhe fitorja e forte e Edi Rames ka zhvlersuar LSI dhe tronditur familjen. Parashikimet thone se do kemi zhvillime intetesante.

 15. shqip says:

  Po ta marri qe ç’ke me te . Pse mos e marri ? E re , e zonja , e shkathet …. Trime e vertete !! vetem se duhet ta mbaj forte dhe sa me (te) gjate . Suksese Mona . Komplimenti dhe per burrin . Po nje pyetje , keshtu spontane . Nese shkoni , gjithnje nese shkoni ne presidence , ku do i kete zyrat partia , ne katin e pare apo te dytin ? Dhe pyetja e dyte . Po familjaret do marrin ndonje post ne parti , apo do ingranohen me punet e presidences ?

 16. Sebbasstian says:

  Sipas Petrit Vasilit kjo force politike paska qene e pa organizuar. dmth pa organe , dele ~ dash , prandaj e do koken e marshit Mona . Ta gezoje kryetarja e Partise Lesh e Li .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *