Momenti i frikshëm, motoçiklisti i rrëmben telefonin kalimtarit

Ky është momenti kur një motoçiklist i grabit nga dora celularin një kalimtari në një nga rrugët e Londrës.

Video tregon viktimën, i cili ishte duke parë telefonin, ndërsa ecte në rrugë, kur grabitësi me motoçikletë afrohet dhe ia rrëmben atë nga dora.

Grabitësi nuk është identifikuar ende nga policia, ndërsa këta të fundit kanë shtuar se krime të tilla është e vështirë të hetohen, për shkak të mungesës së provave.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Momenti i frikshëm, motoçiklisti i rrëmben telefonin kalimtarit”

  1. enter"" says:

    Booooooooooooo akoma vjedhin celulare?????
    Sa poshte ka rene njerezimi….

    Si dikur ne shqiperi kur rrembenin vareset nga qafet e femrave.
    Ptu rrace e poshter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *