Patozi flet pa doreza: Basha sëmundja e PD-së, ia dhuruan partinë, tani e ndan me vjehrrin dhe kunatin

Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka shpërthyer në “Opinion” ditën e sotme ndaj Bashës.

Ai tha se Basha është sëmundja e PD-së dhe se ai tani po e ndan partinë me vjehrrin apo kunatin.

“Basha është sëmundja e PD-së. Edhe Berisha kur humbi iku, ndërsa ky bën garë farsë.

Atij ia dhuruan partinë, e vodhi me marrëveshjen me Ramën dhe tani po ndan me vjehrrin dhe kunatin me ato farë listash që bëri”, tha Patozi.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Patozi flet pa doreza: Basha sëmundja e PD-së, ia dhuruan partinë, tani e ndan me vjehrrin dhe kunatin”

 1. boom says:

  O pule thuaje me emer se kush ja dhuroi partine? Se ti nuk ja ke dhuruar,Jozefina e Majlinda nuk ja kane dhuruar.Kush ja dhuroi dhe pse ke frike te flasesh hapur? Ketu nuk jemi ne Korene e Veriut.

 2. BE says:

  O Patos, ti e di shume mire qe Basha eshte vendosur me bekimin e Berishes .Te duhet te presesh te flase Berisha per kete pune, se perndryshe…..shkon per lesh.

 3. bishti i qenit says:

  ne PD te permendesh me emer satanain-eshre e ndaluar me rregullore te brendeshme,ndryshe te dergojne ne takim me Olldashin e kompani.

 4. Xen Deledashi says:

  Pësh pësh o Patoz ! Pësh pësh kundra Saliut …….!

 5. Grida nga Durresi says:

  Po cke more zoteri me zotin Rama? Nuk i kuptoj keta ne PD duan me zore te perziejne dhe PS e Ramen ne hallet e tyre. Perballu me problemin qe ke brenda ne parti. Thuaja kush e beri kryetar kete qe ka ngrire, me duket se nuk ke guxim?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *