Producenti i CNN pranon se akuzat ndaj Rusisë janë për rritjen e shikueshmërisë

Një nga producentët mbikëqyrës të CNN është filmuar në një kamera të fshehtë, teksa pranon se akuzat për përfshirjen e Rusisë në zgjedhjet presidenciale të SHBA, vazhdojnë të trajtohen vetëm për shkak të shikueshmërisë që i sjellin rrjetit.

Video e publikuar online nga “Project Veritas,” tregon producentin, i cili pranon se e gjithë historia e përfshirjes së Rusisë mund të jetë thjesht gjepura, pasi nuk ezkiston asnjë provë e fortë për vërtetimin e saj.

Producenti thotë gjithashtu se, edhe nëse Rusia është përpjekur të ndërhyjë në zgjedhjet presidenciale, sipas tij, vetë SHBA e bën diçka të tillë gjatë gjithë kohës.

Ai sjell edhe rastin e tërheqjes së Donald Trump nga marrëveshja e Parisit. Producenti tregon se si shefi i tij i përgëzoi për mbulimin e ngjarjes gjatë dy ditëve, ndërsa iu kërkoi t’i ktheheshin sërish Rusisë.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Producenti i CNN pranon se akuzat ndaj Rusisë janë për rritjen e shikueshmërisë”

 1. Daj-a Sam-iut says:

  Si ka mundesi asnje koment ???!!!!!!!! Te jete valle “bojkot” ?!!!! Apo censure ?… !!!!!!!!!!!!! Sa indiferentizem per Ameriqin !!!!

  1. lloqelloqe says:

   sepse titulli te ngref por kur shikon videon te shkrefet. Titulli pretendon per fakte por kur degjon tjetrin ne video kupton qe ai thjesht shpreh nje opinion. me nje fjale titull bombastik per klikim. po ti qeke si ta te burgosurit qe shpresojne ndonje termet te cahen muret e burgut – shpreso vlla shpreso se edhe keto 80-100 vjet qe vine Daj-a Samiu nuk bie nga kali. Me keqardhje po ske ci ben

   1. enter"" says:

    po ti qenke nje klintonist I pasherueshem. Po pse e dhane doreheqjen keta kur sipas teje ishte thjesht nje opinion?
    Ti me duket se jeton ne si Liza ne boten e cudirave.
    Zgjohu mer heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, zgjohu!!!

  2. enter"" says:

   EEEEEEEEEEEEEE, delet mbeten dele gjithmone, akoma besojne se eshte vendi me I mire .

   1. shqiperia e para (nga fundi) says:

    jo po panxharino jo vendi me i mire eshte brryli

 2. Sokol says:

  Trumpit tja rruajne topet cnn dhe ju qe e shani.e ka votuar shumica

 3. enter"" says:

  Kjo eshte Ameriqia joaj e dashur.
  Keshtu genjejne gjithe boten, dhe delet akoma I besojne

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *