VIDEO/ Salianji: I njëjti grup që punoi kundër PD-së në 2013 është edhe tani

Ervin Salianji i ka dale në mbrojtje Lulzim Bashës.

Ai tha se kreu i PD-së i ka marrë përgjegjësite e para, ndërsa për kundërshtarët u shpreh se janë i njëjti grup që punuan kundër PD-së edhe në 2013-ën.

Sakaq Salianji shtoi se PD duhet të ishte ripërtërirë më herët.

 

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO/ Salianji: I njëjti grup që punoi kundër PD-së në 2013 është edhe tani”

 1. Agron says:

  Ja me ne fund u sajua edhe grupi armiqesor brenda pd!!! Ah po ju jeni te gjithe pd-rasta more, nuk jeni per politike ju or jo.

 2. Bashkim kuka says:

  edhe ty te ngeli marshi mren

 3. Prova says:

  Po ike o rote e karit! O idiot dhe debil…. ku ke qene ti qe lan gojen me ata qe kane fituar ne PD… pse nuk i the ne fushate apo nuk te linte Bole Fahri balliu…. ut race muti… klloun dhe krimb i neveritshem….

 4. Drini says:

  O gomar kuptojeni mire, jeni hajdute prandaj sju do njeri!!!!

 5. ilir says:

  Po ku i gjen PD keta homo. Po pse mashkull eshte ky? I jepet vata keti mo?

 6. tomsojeri says:

  Or te rroft ajo pall e hundes ty qe as eren e mutit nuk e njifke ! Na doli “armiku ” i brendshem tani, qe spo len te ngrej kok PD-ja !Mendo sa larg te vertetes mundoheni te paraqiteni or te pabes ! Jeni bandit ,mashtrusa e kriminel e ndaj ky popull ju plasi ne kazan te plehrave !Shkuli kryebanditin , gjaksorin e pameshirshem ,vjedhsin spektakolar te votave e tani sdini apo sdoni ti vini emrin vetes !Shifni si u katandiset , sjeni te zot as nje kryetar te nxirni, por po ate mut po doni te hani …..

 7. besniku says:

  Ky i ka ikur nga radhet Pinderit dhe eshte bere anetar i PD.
  Megjithate nuk e pengon njeri qe te vazhdoje zanatin aty, mu ne gjirin e pedeisteve te Saleh Berishes.

  Te pakten edhe ne Shqiperi ka nje homo qe eshte deputet, dhe kjo ploteson kerkesen e Bashkimit Evropian per futjen ne shoqeri te njerezve te tille.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *