VIDEO/ Kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet

Një burrë dhe një djalë i ri janë përpjekur që të hedhin një vajzë në ujë, por nuk ia kanë dalë pasi ajo u rrëzua në cepin e anijes.

Në një video të publikuar nga Daily Mail duket se si ata kanë marrë pozicionin, dhe vajza ka rënë shumë keq pasi nuk u koordinuan mirë me njëri-tjetrin.

Aty duket se si ndërhyrja e dorës për të ndaluar vajzën bëri që të ndodhte e gjithë situata shokuese.

Ngjarja besohet se ka ndodhur në Amerikën e Veriut, ku vajza ishte e dashura e njërit prej djemve. Vajza ka marrë lëndime në qafë por nuk dihet nëse është në gjendje të rëndë, prandaj duhet bërë shumë kujdes në raste të tilla.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet”

  1. enter"" says:

    Llotaria amerikane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *