VIDEO/ “Mirmëngjesi” nga kryeministri me thesaret natyrore e historike të Gjirokastrës

Kryeministri Edi Rama vijon me traditën e tij të urimit të mëngjesit me video nga pjesë të ndryshme të Shqipërisë.

Këtë herë ai ka zgjedhur qarkun e Gjirokastrës, ku duken pamje nga natyra dhe trashëgimia historike që gjenden aty.

“Mirëmëngjes, dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë kolazh të disa prej thesareve të natyrës dhe të trashëgimisë sonë historike nga qarku i Gjirokastrës,” shkruan Rama në facebook.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *