Basha shkon në zyrën e Berishës, pas deklaratës së Topallit mban ‘vrapin’ tek Doktori (është trembur?!)

Lulzim Basha i eshte drejtuar sot ne dreke zyres se ish-kryeministrit Sali Berisha.

Levizja e tij ka ardhur pas deklarates per mediat qe beri deputetja Jozefina Topalli.

Ish nenkryetarja e PD i beri thirrje kreut te PD, i cili ka vetengrire funksionet e tij organizative ne parti dhe ua ka deleguar ato dy nenkryetareve dhe sekretarit te pergjithshem, te heqe dore nga pengmarrja e PD.

Njeheresh dhe e akuzoi se po ben manipulime per zgjedhjet brenda PD-se.

Deri më tani, eshte Eduard Selami dhe anetari i PD Asrtrit Sinanaj te cilet kane shpallur kandidaturën per kreun e PD.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *