Berisha bëhet nostalgjik, publikon foton e rrallë me Ismail Kadarenë e Azem Hajdarin: Kujton dhe SHBA-në…!

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në faqen e tij “Facebook”, ka publikuar një foto të shkrepur në vitin 1991, ku shikohet të jetë bashkë me Ismail Kadarenë, Azem Hajdari dhe Elez Biberaj.

Sipas tij, kjo foto është realizuar një një seancë dëgjimi në Komisionin e Helsikit të Kongresit të SHBA-ve.

Statusi i plotë:

Qershor 1991

– ne seance degjimi ne Komisionin e Helsikit te Kongresit te SHBA.

-te kryesuar nga senatoret Denis De Concini, Steny Hoyer,

– me Ismail Kadarene, te pavdekshimin Azem Hajdari dhe Elez Biberaj asokohe drejtues i emisionit shqip te Zerit te Amerikes! sb

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Berisha bëhet nostalgjik, publikon foton e rrallë me Ismail Kadarenë e Azem Hajdarin: Kujton dhe SHBA-në…!”

  1. I pandehuri says:

    Asgje nuk ben per nostalgji ky maskara!!!!!!!
    Do ja shihni flaken!

  2. shigjeta says:

    keput qafen or kancer i shqipetarve , nuk di nga te te zej dikush se ndyt duart , hajdut, tradhetar , mashtrus, trillus , vrases , intrigant kaq vese te keqija nuk do ti gjesh ndoshta te asnje politikan ne gjithe boten , more nje shtet e nje shoqeri te tere ne qafe per 25 vjet or kelysh i peshtire

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *