FOTO/ Rivali i Bashës për kreun e partisë, Selami takim me dy drejtues të lartë të PD

Kandidati i parë i deklaruar zyrtarisht në garën për kreun e ri të PD-së, pas hapjes së procesit fill pas humbjes dramatike të demokratëve në zgjedhje, ka nisur takimet me figura të rëndësishme brenda partisë.

Eduard Selami është parë paraditen e sotme në një lokal në kryeqytet me nënkryetarin Edmond Spaho dhe me sekretarin organizativ të PDsë, Enno Bozdo.

Partia Demokratike do të mbajë zgjedhjet për kryetarin e ri më 22 korrik.

Ndërkohë qe Basha ka njoftuar ngrirjen e postit të tij, duke i lënë detyrat për nënkryetarët, brenda kampit blu kane nisur akuzat dhe kundershtite e hapura ndaj kryedemokratit.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/selami_1498815430-9666609-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/selami_1498815430-9666609.jpg","attachment_id":"716710"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/selam-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/06\/selam.gif","attachment_id":"716708"}]

1 komente në “FOTO/ Rivali i Bashës për kreun e partisë, Selami takim me dy drejtues të lartë të PD”

  1. Besniku says:

    Ironia me e madhe eshte kur ky, Lule Basha, quhet kryedemokrat. Ky jo vetem qe nuk mund te quhet kryedemokrat, por as demokrat.

    Pa Berishen, ky do te ishte nje kamerier, as kryekamerier ne ndonje klub nate, ku mund te bente edhe ndonje pune tjeter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *