FOTOT/ Mërgim Mavraj rrëmben pushkën dhe del për gjah

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare dhe Hamburgut, Mërgim Mavraj, së fundmi ka treguar se ndodhet në pushime, në vendlindjen e tij në Istog.

Duket se ai ka gjetur një mënyrë interesante për të kaluar një ditë të zakonshme pushimi.

Mavraj së bashku me disa prej familjarëve të tij ka vendosur që të rrëmbejë pushkën dhe të dalë për gjahë në Bjeshkë.

Përmes disa fotogravie të publikuara në rrjetet sociale, Mërgimi ka treguar se si ka ecur gjuetia e tij.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim4.jpg","attachment_id":"717664"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim2.jpg","attachment_id":"717663"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim.jpg","attachment_id":"717661"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim5.jpg","attachment_id":"717665"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/mergim.jpg","attachment_id":"717661"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Mërgim Mavraj rrëmben pushkën dhe del për gjah”

  1. BENI. says:

    Se mos harro me taku hoxhe Krasniqin apo ca hoxhallare te tjere ne Kosove qe e duan Shqiperine e Kosoven Turqi, se ju bashkon nje ide.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *