Astrit Patozi: Nëse gara do të jetë e ndershme, Lulzim Bashën do e shpartalloj

Orët e fundit ka pasur raportime të ndryshme, se Astrit Patozi nuk është regjistruar zyrtarisht si kandidat për kreun e Partisë Demokratike.

Por, ai thotë se është regjistruar në garë, dhe këtë gjë e ka bërë publikisht para 3 milionë shqiptarëve.

Patozi thotë se nëse do të ketë garë të ndershme, ai do ta shpartallojë Lulzim Bashën.

“Jam regjistruar në garë dhe këtë vendim e kam bërë publik para 3 milionë shqiptarëve.

Kam bërë të qarta gjithashtu kushtet e mia për të pasur një garë në kushte të barabarta.

Dhe dua të përsëris, se nëse kjo garë do të jetë e tillë, do ta shpartalloj Lulzim Bashën”, thotë Patozi.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Astrit Patozi: Nëse gara do të jetë e ndershme, Lulzim Bashën do e shpartalloj”

 1. Lider i pare lidei papare says:

  Filloj edhe ky lider i pare, lider i papare!! O pikane byth me surrat fshatari do magjepsesh shqiptaret!

 2. Likja me bllok ne dore larg presidences. says:

  Me ate surrat gjarpri qe ke ti te shpartallon se tremb te madh e te vogel

 3. kombi says:

  PA DYSHIMIN ME TE VOGEL , POR KUJDES MOS TE ZENE PRITE ,cubat e tij.

 4. Jimi says:

  Tapoz! je kuader i pregaditur qe ne kohen e “xhaxhit”, per kete Lulja edhe duhet ta kete friken edhe pse vet eshte kuader i pregaditur jashte Shqiperise dhe me goxha eksperience ne ish Jugosllavi……. Te shohim cilat nga te dy “shkollat” do te triumfoj!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *