Kryesia e PD-së mbledhje “urgjente”, pritet miratimi i kandidaturave për kryetar

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Partia Demokratike ka njoftuar mbledhjen e kryesisë ku pritet të shyrtohen dhe miratohen kandidaturat për kryetarin e ri.

Mësohet se si rend dite janë përcaktuar dy pika kryesore.

1. Miratimi i kandidaturave per kryetar te Partise Demokratike te Shqiperise.

2. Ngritja e Komisionit te Organizimit dhe Kontrollit te Operacioneve Elektorale.

Bëhet me dije se mbledhja është thirrur për tu mbajtur në orën 19:00.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Kryesia e PD-së mbledhje “urgjente”, pritet miratimi i kandidaturave për kryetar”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *