Rama poston videon e ndryshimit, komentuesit: Të dhamë timon anijeje, por kujdes se…

Një ditë pasi renditi projektet e mëdha për turizmin që do të ketë prioritet qeveria e tij e re, kryeministri Rama ka përshendetur sot gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social FB me nje video fantastike nga Tamara.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Tamara e transformuar dhe e rilindur si një mrekulli e turizmit tonë të bukur malor ’- shkruan Rama.

Pas tij, lume komentesh me urime e keshilla per punet e medha qe e presin. Nuk mungojne as akuzat e as ironite.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *