Blushi i shkel “syrin” PD-së dhe LSI-së: Fillojmë në shtator, bashkojmë opozitarët

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi,i cili nuk mundi  të sigurojë numrin e duhur të votave për të hyrë në parlament këtë legjistraturë, ka njoftuar kohën se kur mendon të vazhdojë projekti i tij politik.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Blushi ka siguruar se në shtator do të bashkojë opozitarizmin.

“Fillojmë në shtator, bashkojmë opozitarët” shkruan Blushi teksa publikon edhe një fotografi me këngëtarin Dren Abazi.

Edhe pse nuk mësohen më tepër detaje nga Blushi, ajo që ka shkruar mund të konsiderohet si një sinjal bashkëpunimi me forca të tjera opozitare si PD-ja apo LSI-ja.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Blushi i shkel “syrin” PD-së dhe LSI-së: Fillojmë në shtator, bashkojmë opozitarët”

 1. Kris says:

  O Beni! Lere politiken dhe merru me traditen e familjes tende! Mbreti i doreheqjes ne rast humje zgjedhjesh qe je ti nuk dha doreheqjen! Te pakten te kishe pyetur Bushatin!

 2. shpresa says:

  Po Blushi eshte partiçke, çfare opozite do beje. Opozita eshte ne parlament apo Blushi do flase ne rruge si i pa kenaqur.

 3. toni says:

  Si mundet nje politikan te beje opozite pa fituar te drejten e votes ne parlament si deputet!?

 4. fieraku NGA ferrasi says:

  O blush me vjen keq s ti je dhe politikan i vjeter
  Keto parti pjerdhin me nje kungull dhe i vene mbulesen.
  Ne votimeve tjera sdo gjesh dot vend per te hap cadren per te mbledh firmat
  Sdo lene copie jeshilleku PA beton.
  Shiko parkun.

 5. floriri i Bençes says:

  Inati te nxjerr syte.

 6. Xen deledashi says:

  Ja edhe Blushi, do të bëhet gjeneral i ushtrisë së vdekur

 7. ELDA says:

  Pleqeri te mbare Beno .

  Mos u merzit ti je nje nga shume zvaranike qe mbas 27 vjetesh

  ju eshte mbushur mendja se keni qene politikane.

  Zoti te ndihmofte.

Lini një Përgjigje te toni Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *