FOTOT/ Shqipëria jonë e bukur, pamjet mahnitëse

Shqipëria është një ndër vendet ku bukuria natyrore është e pakufijshme.

Për të parë bukuritë e rralla që gjenden në vendin tonë vijnë turistë nga vende të ndryshme të botës.

Mund të themi se vitet e fundit është rritur në mënyrë të konsiderueshme numri i tyre që vijnë për të parë bregdetin, malet dhe alpet tona.

Më poshtë do të shihni disa pamje që janë realizuar nga turistët.

Do të mahniteni nga bukuria e tyre dhe me siguri do të thoni “me të vërtetë gjenden në Shqipëri?!”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia1.jpg","attachment_id":"719503"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia2.jpg","attachment_id":"719504"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia6.jpg","attachment_id":"719508"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia7.jpg","attachment_id":"719509"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia3.jpg","attachment_id":"719505"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia5.jpg","attachment_id":"719507"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia-14.jpg","attachment_id":"719501"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia.jpg","attachment_id":"717434"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia4.jpg","attachment_id":"719506"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia8.jpg","attachment_id":"719510"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia9.jpg","attachment_id":"719511"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia10.jpg","attachment_id":"719512"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia11.jpg","attachment_id":"719513"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia12.jpg","attachment_id":"719514"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia13.jpg","attachment_id":"719515"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia14.jpg","attachment_id":"719516"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia15.jpg","attachment_id":"719517"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia16.jpg","attachment_id":"719518"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Shqiperia21.jpg","attachment_id":"719519"}]

10 komente në “FOTOT/ Shqipëria jonë e bukur, pamjet mahnitëse”

 1. himarioti says:

  Kjo eshte Himara jo Shqipria

  1. hahaha says:

   Kjo eshte Himare e Laberise Himara shqiptare dhe jo Himara e koloneve te sjelle aty si puna jote more pjelle e skaduar do benit mire te ngrini leckat e te qeroheni andej nga erdhet per nje kothere gene te poshtra aziatike nje ore e me pare

   1. H.I.Mariotti says:

    Me keq kuptove.Thashe qe nuk eshte Shqipria pasi veshtire se gjen det kaq te paster pervec Himares

  2. Adriatik says:

   Eshte e bukur vetem aty ku nuk ka turkoshqiptare.

 2. ''ai qe per 500vjt i sherbeu turkut dhe u hoq si turk,sot nuk mund te quhet shqiptar..............! says:

  PAFYTYRESI sunite,ne nje vend me 90% muslims perse mungojne fotot me xhamijat apo teqete e baba Mondit…..!!!???

  1. hahaha says:

   Se mos na dhjesesh nga goja nga inati more kelysh jevgjiti

 3. Capi dhia says:

  Kush eshte pronari?
  VFLP.

 4. marshalli says:

  Shqipëria jonë, vërtet është e bukur, por “e ndyjnë” “majmunët” që jetojnë këtu… dhe mos na thoni se turistët “po shtohen”, sepse realiteti është (dhe ju e dini këtë, fare mirë) se kush vjen një herë në Shqipëri, nuk vjen për së dyti… (çmime, cilësi ushqimi, pisllëk, shërbim “i kulturuar”, infrastrukturë, reziqe kriminaliteti etj.etj.) Kot mundoheni të fusni “skupidhjet” nën qilim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *