FOTOT/ Rama e nis ditën me këto foto fantastike, komentuesit e urojnë për ditëlindje: Dhe 100, na duhesh…!

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me disa foto nga Bënja e Përmetit!

Ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Bënja e Përmetit, e shpallur Qendër Historike në janar të 2017, ku kemi filluar punën tanimë për restaurimin e kishës për të vijuar më tej me rilindjen e vlerave historike e turistike të gjithë zones”, shkruan Rama.

Por ndërkohë, komentues të shumtë e kanë uruar atë për ditëlindjen, pasi kryeministri sot mbush 53 vjeç.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje-1.jpg","attachment_id":"719082"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rama2-150x150.gif","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/rama2.gif","attachment_id":"719033"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje-2.jpg","attachment_id":"719083"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje-3.jpg","attachment_id":"719084"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-7.jpg","attachment_id":"666703"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-9.jpg","attachment_id":"666705"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-4.jpg","attachment_id":"666700"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/benje.jpg","attachment_id":"719081"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-5.jpg","attachment_id":"666701"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet.jpg","attachment_id":"666694"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-1.jpg","attachment_id":"666695"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/permet-10.jpg","attachment_id":"666696"}]

17 komente në “FOTOT/ Rama e nis ditën me këto foto fantastike, komentuesit e urojnë për ditëlindje: Dhe 100, na duhesh…!”

 1. Trimi says:

  Edhe shume e shume vite te tjera i nderuari kryeminister, per te miren e familjes tuaj dhe te popullit shqiptar. Vet historia do ta vleroi pafundesisht perkushtimin dhe angazhimin tuaj per te miren e vendit tone. Shyqyr qe ju kemi.

 2. bardhyl bejko says:

  Edhe njeqinte Z Edi Ram.
  Urime dhe mirnjohje pa fund.
  Shpresojme se Ju do te beni me te miren per vendin. Kurajua nuk u mungon. Mbeshtetja po ashtu. Mundesite po. Familja e madhe e socialisteve e simpantizanteve pa fund si dhe familja juaj, jane nje nxitje per me shume pune, urtesi, largpamesi, zgjidhje ddhe arritje.
  urime!

 3. true says:

  Dhe me ne fund Shqiperia do te behet.

 4. Faro says:

  Meriton nje urim te madh!
  Fat per Shqiperone, qe ne nje popullat te vogel, u gjend nje njeri ndryshe mga te gjithe politikanet e derisotem, qe kerkon me kembengulje te beje SHTET. Ku njeriu te gjeje mbrojtjen dhe ndihmen maksimale ne zyrat e sherbimeve dhe te ligjit.
  GEZUAR DHE PERSHUMVJET!

 5. Emigranti says:

  Edhe 100 vite te lumtura. Ta befte Zotti mare per familjen tuaj dhe per shqiperine. Liken mos e tolero se tani ben sì pule e lagur ai Po eshte skile i pabese

  1. Lugati says:

   te rruac sa malet o EDVIN djali..te fala gramoz rucit

 6. "BOHOTINA" says:

  Ta gwzosh datlindjen dhe me rezultate per popullin.

 7. Viroi says:

  Z. Kryeminister, Mire ata qe kane nga nje kishe, ua rregullojme dhe hajde mo, po atyre qe nuk kane objekte te tilla si do u veje halli? Para disa ditesh kalova rruges se vjeter Vlore-Tepelene, nga Salaria. Ishte e tmerrshme. Me thane se ajo rruge eshte ndertuar nga italianet para 100 vjetesh dhe nuk eshte vene dore be te. Jeta ne ato fshatra nuk ka lidhje me kohen, as me politikat per te cilat ju flisni. Banoret e asaj zone nuk kane perfitu asgje gjate ketyre 27 vjeteve. Ata nuk dalin dot ne treg per te blere o per te shitur. Ram, asfaltoje ate rruge se shpirtrat e pervujtem do te bekojne perjetesisht.

  1. qerimeja says:

   Undefined sunitis

 8. Artistja! says:

  Gezuar edhe 100 mjeshter. Je i sinqerte, dhe populli ndaj te besoi. Je vizionar per me teper… Gezuar!!

 9. ALPINI Edhe 10/0 vjet te tjera z,Edi per te miren e Atdheut, popullit,familjes dhe tenden,

 10. Dino says:

  Urime o komandant te na rroni sa malet marsh nga ditet tona.
  O popull i legenosur o shkerdhata ju vdiq per buke edi, ju coi si fis azil ne gjermani. desh ju helmoi me arme kimike,ju sjell plehra nga gjith Europa, ju burgosi per drita e uje, as qepe dhe domate nuk ju le te shisni,ja u beri like floririn president por ju prap komandantin doni.
  A ju shpelafte mortja o popull koti. Ashtu te vuani si minj. Zvarraniker

  1. llapa says:

   o vare veten me litar oo dino..obobo ca i bone vetes o dinooo…lum si ti qe shpetove o dinooo9ooo

 11. Z. Edi Rama says:

  100 te tjera Z.Edi Rama ,Kryeministri i Shqiperise , I duhesh shime ketij populli ! Urime !

 12. Daniel Tushi says:

  dhe 100 vite te bukura ty dhe familjest tate!historia esht me jetgjate se cdo gje ne planet vazhdon dhe vazhdon pa fund te thuhet permes njerzimit shpresojm shum se do jesh nje nga ata heronjet qe ka njxhjer shqiperia dhe te flitet per ty sa te jet njerzimi per mir sigurisht …dhe njeher te urojme gezuar dhe 100 vite te bukura te kesh…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *