VIDEO/ Kreu veprime të turpshme më një të mitur, burri rrihet brutalisht nga tre gra

Një burrë i cili dyshohet se ka përdhunuar një fëmijë është lidhur dhe rrahur nga tre gra të cilat e godisnin me shkopa.

Në videon e publikuar nga Daily Mail, do të shikoni se si gratë rrethojnë burrin, i lidhin duart pas shpinës e tërheqin në tokë me një litar të gjatë dhe e godasim pa mëshirë me shkopinj.

Burri nuk reagon fare ndaj goditjeve, derisa aty erdhi një oficier policie dhe qetësoi gratë.

Ngjarja ka ndodhur në Indi.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *