VIDEO/ Mesila Doda: Do u japim materialet filmike ambasadave

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

PDIU do të dorëzojë materialet zgjedhore filmike tek OSBE/ODHIR dhe të gjitha ambasadat e huaja në Shqipëri.

Kryetarja e grupit parlamentarë e PDIU-së Mesila Doda në një intervistë për TemA TV, tha se Shpetim Idrizi ka marrë dyfishin e votave që kërkon limiti i caktuar për të fituar mandatin në Tiranë.

“Po merren të gjitha masa dhe matrialet filmike dhe do tu dërgohen të gjithë ambasadave të huaja në vënd, por edhe misionit të OSBE-ODIHR, misionit të Këshillit të Europës dhe asamblesë parlamentare të OSBE.

Sepse është një fakt i cili e tejkalon një parregullsi momentale”, tha Mesila Doda.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “VIDEO/ Mesila Doda: Do u japim materialet filmike ambasadave”

 1. Elbasansi says:

  E keqja Mesila eshte qe ju se kuptoni qe pas partise “se kriminalizuar” Pd hajdutes LSI dhe personave me precedente kriminale nga PS ju ka ardhur rradha juve Shpetimi eshte vetem fillimi do shohesh me pas qifen jarin e me rradhe pasi politika do pastrohet keshtu qe mos rrih kot uje ne havan

 2. ILIRET says:

  Po, jepua Palma, jepua. Sepse ambasadoret ta japin mandaten. O e mjera ti….

 3. kafe e hidhur says:

  po kjo zonja sikur ishte kunder nderkombetarve ne reformen ne drejtesi cne vete e plas koken te ata kesaj radhe????1!!!!

 4. Alban Dega says:

  SHANTAZHI MIREFILLTE NGA PARTIA TEPSI !

  Vetem organet ligjzbatuese edhe ato me autorizim nga gjykatat ligjore askush nuk ka te drejte te filmoje ose rregjistroje askend .
  Eshte shkelje ligjore !

 5. Lili says:

  Problemi eshte se keto ambasada kane deshte kete rezultat 71+ 2 qe me mos te keni argument nuk po me le luli nuk po me le iliri me vepruar…Edhe ti kerkon prej tyre qe te ndryshojne gjerat?

 6. Bregu says:

  A moj Mesil e mjera ti qe nuk ri do pa parti politike. kalove nga PD te PDIU per nje cope mandat deputeti se e dije se Basha nuk te vinte ne liste. mendove se keto partite e tepsise do rrisnin thelen e pushtetit, po i bere llogarite gabim bashke me Kel Comin. KOHA JOTE MBAROI. hajt shnet

 7. Zemani says:

  Mesila! U “thanë” palmat dhe u këput “litari yt”. Po Shpëtimi ka gojë vet,apo je famoze si tellalle, zotrote!

 8. alex says:

  ik moj shurre pele, injorante, llafazane, nuk degjoehesh me vesh sidomos kur del te opinion nuk len njeri te flase shpifje

 9. pirro says:

  Materiale filmike te bera ne menyre te paligjeshme.
  Duhen denuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *