FOTOT/ Bukuroshja Emily, në sytë e të gjithëve

Modelja Emily Ratajkowski di se si të tërheqë vëmëndjen e mediave dhe jo vetëm.

Ajo ka mahnitur që të gjithë teska ishte e pranishme në shfaqjen “Alexandre Vauthier” për javën e modës në Paris.

E veshur me një fustan me një dekolte të hapur dhe të çarë në të dy anët Emily dukej mjaft seksi.

Më herët modelja deklaroi se kishte mbetur pa punë pasi kishte gjoksin e madh.

“Njerëzit nuk duan të punojnë me mua pasi gjoksi im është shumë i madh. Çfarë nuk shkon me gjoksin tim? Ato janë të bukura, diçka femërore për të cilën duhet të krenohemi, por kujt i intereson kjo?”- tha Ratajkowski.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/3-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/3.png","attachment_id":"720066"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bella-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/bella-3.jpg","attachment_id":"720067"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi.jpg","attachment_id":"720068"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Edvin-Kulluri-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/Edvin-Kulluri-1.jpg","attachment_id":"720069"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily-4.jpg","attachment_id":"720070"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily.jpg","attachment_id":"720071"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily2.jpg","attachment_id":"720072"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/2-2-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/2-2.png","attachment_id":"720065"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily3.jpg","attachment_id":"720073"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily11.jpg","attachment_id":"720074"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *