FOTOT/ Ingrit Gjoni rrit temperaturat në Sarandë

Ingrit Gjoni po kalon disa momente relaksuese me djalin e saj në Sarandë.

Në fotografitë që ajo vetë ka publikuar në Instargram duket mjat seksi.

E veshur me bikini Ingriti vërtetoi se këtë verë është në top formë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti2.jpg","attachment_id":"720290"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti1.jpg","attachment_id":"720289"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti.jpg","attachment_id":"720288"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/giti3.jpg","attachment_id":"720291"}]

5 komente në “FOTOT/ Ingrit Gjoni rrit temperaturat në Sarandë”

 1. Drini says:

  Me sexy duket tek video…….. me kokain

 2. Bert says:

  Ne fakt, me gjithe ate hije qe ben Inisi, me shume i ul temperaturat sesa i ngren

  1. palla says:

   Karakurva eshte edhe e piste, kursen ujin ndaj dhe e ka per gjynaf te lahet rregullisht.

 3. qipidhari pe Qipidhasi says:

  Baxhella me patente !
  Saua mban malokeve tani qe ka ra euro ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *