FOTOT/ Demi Rose dhe Abigail Ratchford tregojnë format bombastike

Demi Rose dhe Abigail Ratchford kanë realizuar së fundmi një set fotografik mjaft hot.

Modelet e famshme u bënë bashkë në një seri shkrepjesh “patriotike” për të festuar 4 Korrikun, ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara.

Britanikja Demi, 22 vjeç ndihmoi kolegen e saj, Abigail, 25 vjeç për të festuar 4 Korrikun, ku e para shfaqej me një flamur gjigant britanik dhe e dyta me atë amerikan.

Dy modelet janë “blerjet” e reja të kompanisë së menaxhimit të yjeve, “S66MGMT” dhe pikërisht kjo kompani i bëri bashkë në ditën e Pavarësisë së SHBA.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi-1.jpg","attachment_id":"720762"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi1.jpg","attachment_id":"720763"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi5.jpg","attachment_id":"720767"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi2.jpg","attachment_id":"720764"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi3.jpg","attachment_id":"720765"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi4.jpg","attachment_id":"720766"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi6.jpg","attachment_id":"720768"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi9.jpg","attachment_id":"720771"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi8.jpg","attachment_id":"720770"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi7.jpg","attachment_id":"720769"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi11.jpg","attachment_id":"720772"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/demi12.jpg","attachment_id":"720773"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *