Përfundon takimi, ambasadori Lu 90 minuta në zyrën e Ramës

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ka përfunduar takimi i kryeministrit Edi Rama me ambasadorin amerikan Donald Lu.

Takimi mes Ramës dhe ambasadorit Lu zgjati rreth 90 minuta në zyrën e kryeministrit.

Takimi erdhi pasi Rama korri fitore te thelle ne zgjedhjet e 25 qershorit, ku shqiptaret i besuan 74 mandate.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *