VIDEO/ Babai ndjek ‘live’ lindjen e të birit, reagimi i tij do t’iu lërë pa fjalë

Ky baba ishte duke ndjekur lindjen e djalit të tij. Por, në vend të lumturisë, ai duket i shokuar dhe reagimi i tij i ngjan më tepër atij të një njeriu tejet të frikësuar.

Video i përket një programi televiziv holandez, i cili ndjek çiftet e reja gjatë fazave të ndryshme të shtatëzanisë.

Burri i filmuar në këto pamje, në fund të videos përpiqet t’i afrohet të birit të sapolindur, ndonëse duket sikur do t’i bjerë të fikët nga çasti në çast.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...