VIDEO/ Babai ndjek ‘live’ lindjen e të birit, reagimi i tij do t’iu lërë pa fjalë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky baba ishte duke ndjekur lindjen e djalit të tij. Por, në vend të lumturisë, ai duket i shokuar dhe reagimi i tij i ngjan më tepër atij të një njeriu tejet të frikësuar.

Video i përket një programi televiziv holandez, i cili ndjek çiftet e reja gjatë fazave të ndryshme të shtatëzanisë.

Burri i filmuar në këto pamje, në fund të videos përpiqet t’i afrohet të birit të sapolindur, ndonëse duket sikur do t’i bjerë të fikët nga çasti në çast.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “VIDEO/ Babai ndjek ‘live’ lindjen e të birit, reagimi i tij do t’iu lërë pa fjalë”

  1. Fjala shqipe says:

    Shumica e shkrueseve te gazetes “Tema” dokur kane mbaruar dhe diplomuar ne universiteton e “xhingles” dhe habiten vete dhe kujtojn se do habiten edhe lexuesit

  2. Era says:

    Kurse une prekem e perlotem nga cdo film me lindje.

Lini një Përgjigje te Fjala shqipe Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *