Ky fëmijë humbi durimin dhe vendosi të përballej me… hijen e tij

Videoja e një djaloshi 1-vjeçar, i cili përpiqet të luftojë me hijen e tij, është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Karter Willis nuk mundi të duronte më, që hija e tij ta ndiqte kudo nga pas.

Rezultati është me të vërtetë qesharak, ndërsa pamjet iu tregojnë edhe një herë se ç’do të thotë të jesh një fëmijë i lumtur dhe i pafajshëm.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Ky fëmijë humbi durimin dhe vendosi të përballej me… hijen e tij”

  1. Mirush says:

    O njerëz që nuk dini shqip… ‘qesharak’ është kur e tall tjetrin, ‘per te qeshur’ është kur të ben per te qeshur. Hapeni atë dreq fjalori…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *