FOTOT/ Të gjithë sytë tek Kim Kardashian

Kim Kardashian ka mahnitur kalimtarët teksa ecte në rrugët e Kalifornisë.

Ylli 36-vjeçar dukej tejet seksi me një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra të kombinuara me një xhaketë lëkure të gjatë.

Pantallonat e saj të shkurtra bën që ajo të ekspozonte këmbët e saj të tonifikuara dhe më në formë se kurrë më parë.

Mbretëresha e televizionit  ka habitur të gjithë klientët e restorantit të quajtur Pita Kitchen, kur u ndal për të marrë një pije.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM.jpg","attachment_id":"722139"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM1.jpg","attachment_id":"722140"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM3.jpg","attachment_id":"722142"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM4.jpg","attachment_id":"722143"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM5.jpg","attachment_id":"722144"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM6.jpg","attachment_id":"722145"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM7.jpg","attachment_id":"722146"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM8.jpg","attachment_id":"722147"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/KIM9.jpg","attachment_id":"722148"}]

1 komente në “FOTOT/ Të gjithë sytë tek Kim Kardashian”

  1. raul says:

    o mero akoma me kete plakaruce me kembe plaku merresh. hiqe se na shpife.
    shihe Rezarta Shkurten sa larg eshte nga kjo plakaruce. eshte 100 vjet drite larg kesaj plakaruce qe rri gjithe diten me bythe perjasht me zezaket prane,,,,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *