Letra emocionuese e Defoe për shokun e tij Bradley që u nda nga jeta

Vogelushi Bradley qe u nda nga jeta para pak ditesh preku mjaft njerez.

Ai ishte nje tifoz i skuadres se Sunderlandit dhe kishte idhull sulmuesin Defoe.

Ky i fundit ka shkruar nje leter emocionuese pas ndarjes nga jeta te tij.

“Mirupafshim shoku im, do me mungosh shume. Ndihem i nderuar nga fakti qe Zoti te solli ne jeten time dhe qe pata mundesine te kaloja momente te mrekullueshme me ty, per kete i jam mirenjohes Zotit. Nuk do ta harroj kurre menyren si me pe heren e pare qe u takuam, dashuria kaq e paster ne ata syte e embel. Eshte vertete e veshtire qe te gjej fjalet qe te pershkruaj se cfare perfaqeson ti per mua. Menyra jote se si e thua emrin tim, buzeqeshjet e tua te vogla drejt telekamerave si te ishe nje super yll dhe dashuria qe kam ndjere kur isha prane teje. Kurajo jote dhe guximi do vazhdojne te jene per mua nje burim inspirimi per pjesen e mbetur te jetes. Nuk mund ta kuptosh sesa me ke ndryshuar si person. Tani je ne krahet e Zotit dhe une do te mbaj gjithmone ne zemer. Fli vogelush i bekuar. Shoku im i ngushte.”

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *