Nusja rreh pa mëshirë vjerrën 58 vjeçare, shkak mbesa e mitur

Të shumta janë raste ku nusja dhe vjehrra kanë mosmarrëveshje me njëra- tjetrën. Një rast i tillë bëhet i ditur nga policia e Tiranës, ku me anë të një njoftimi shkruan se një 28-vjeçare ka dhunuar vjehrrën e saj.

Kjo ngjarje ka ndodhur tek rruga e “Kavajës”, pasi më para ajo ka kundërshtuar vendimin e gjykatës duke mos i dhënë mbesën e mitur me iniciale N.F.P, 5 vjeçe vjehrrës së saj. Ndërsa policia pohon se po  punohet për kapjen e V.D.

Njoftimi i policise

Më  datë 08.07.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasen V.D, vjeç 28, banuese në Tiranë, pasi në rrugën e “Kavajës”, ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish vjehrrës V.P, vjeç 58, si dhe ka kundërshtuar vendimin e gjykatës duke mos i dhënë mbesën e mitur me iniciale N.F.P, 5 vjeçe. Punohet për kapjen e V.D. Nenet 90 e 321 të Kodit Penal.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Nusja rreh pa mëshirë vjerrën 58 vjeçare, shkak mbesa e mitur”

  1. anonim says:

    Keto jane skizofrene. Ishalla e kapin dhe t’ia heqin te drejten per te qene e ema vogelushes. Sepse dhe e bija eshte ne rrezik te kete nje “mama” te tille. Kjo si mund te edukoje te tjeret, kur nuk sillet si njeri. Kafshe. Njerez te tille bejne monstra rrezik per shoqerine me vone. Ta mbyllin ne burg ose spital psikiatrik per person te dhunshem e te rrezikshem. Shtaze.

  2. eewtew324 says:

    mjer dhe fatkeqsi kush i ka ne shtepi keto funderrina nuse qe i bejne te gjitha te keqijat helmime,vrasje,dhune,prostitucion,tradheti bashkshortesh etj

  3. user says:

    Konfirmojeni lajmin para publikimit, Gazeta Tema; dikush mund t’ju akuzoje lehtesisht per shpifje!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *