Rozana Radi tregon arsyen prekëse se pse nuk do dasmë: Pse të martohem?

Këngëtarja e njohur Rozana Radi është shumë e rezervuar për jetën e saj private, por kësaj here duket se ka lëshuar ‘pe’ .

Teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Prive”, Rozana ka folur për lidhjen e saj 5-vjeçare me Shpëtim Karabushin.

Edhe pse në lidhje të gjatë së bashku, Rozana është shprehur se nuk ka ndërmend të bëjë dasmë.

 

Arsyeja në fakt është vërtet e dhimbshme.

Prindërit e Rozanës, nuk jetojnë më dhe për këtë arsye ajo nuk dëshiron të bëjë dasmë, pasi ata nuk do të jenë me të në ditën e saj më të rëndësishme.

“Pse te martohem? Unë nënën dhe babanë nuk i kam që të më vijnë në dasmë, dy gëzimet e mia më të mëdha.

Vërtet kam një motër, por kur jam e lumtur kështu siç jam, ç’më duhet dasma, nëse nuk kam dy njerëzit më të rëndësishëm të zemrës?”, -është shprehur Rozana.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...