FOTOT/ “Freskohu Alessandra Ambrosio, freskohu”

Ajo është njohur për fizikun e saj sensacional, si një nga modelet më të famshme të Victoria’s Secret.

Dhe Alessandra Ambrosio me siguri nuk kishte “frikë” të tregonte figurën dhe fizikun e saj perfekt, teksa kaloi një ditë  duke u freskuar në plazhet e Ibizas.

E veshur me bikini bukuroshja braziliane, dukej mjaft elegante.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio11.jpg","attachment_id":"723224"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio2.jpg","attachment_id":"723215"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio1.jpg","attachment_id":"723214"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio4.jpg","attachment_id":"723217"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio5.jpg","attachment_id":"723218"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio6.jpg","attachment_id":"723219"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio7.jpg","attachment_id":"723220"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio8.jpg","attachment_id":"723221"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio9.jpg","attachment_id":"723222"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio10.jpg","attachment_id":"723223"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/ambrosio12.jpg","attachment_id":"723225"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *