Kandidat për të marrë drejtimin e kombëtares shqiptare, flet Pippo Inzaghi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pippo Inzaghi ka qenë një nga emrat e mundshëm që mund të merrte drejtimin e kombëtares shqipatre pas largimit të Gianni De Biasit.

Por, në një intervistë të dhënë për mediat italiane, ish lojtari i njohur i skuadrës së Milanit është shprehur se është i fokusuar tek skuadra e Venecias më të cilën ka firmosur një kontratë dy vjeçare.

“Një vit më parë kam firmosur një kontratë dyvjeçare me Venecian. Unë i kam respektuar gjithmonë kontratat dhe dua që të përfundoj gjithmonë objektivat që i kam caktuar vetes”, u shpreh Inzaghi.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *