VIDEO/ Dy vajza aksidentohen teksa ishin live në FB, njëra vdes, tjetra në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Most të Republikës Çeke.

Dy vajza, që udhëtonin me 120 km/orë dhe që në video thonë se donin të arrinin shpejtësinë 170 km/orë, u përplasën me mbrojtëset në autostradë.

Vajza që drejtonte makinën, e moshës 22 vjeç, humbi jetën pak pas përplasjes.

Ndërsa mikja e saj që po filmonte me celular dhe po e transmetonte xhirimin live në facebook, është në gjendje të rëndë për jetën.

 

 

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...