FOTOT/ “Më mirë mos ta kishe veshur fare xhaketën Kim”

Kim Kardashian tërheq vëmëndjen e mediave kudo ku ajo shkon dhe çfarë do që ajo bën.

Këtë herë Kim ka mahnitur me veshjen e saj teksa shkonte për të darkuar në një restorant në New York.

Xhaketa e hapur i ekspozonte asajt gjoksin “shpërthyes” dhe sutjenat e firmës Gucci.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim1-1.jpg","attachment_id":"723909"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim-1.jpg","attachment_id":"723908"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim10-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim10-1.jpg","attachment_id":"723918"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim8-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim8-1.jpg","attachment_id":"723916"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim7-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim7-1.jpg","attachment_id":"723915"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim6-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim6-1.jpg","attachment_id":"723914"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim5-1.jpg","attachment_id":"723913"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim4-1.jpg","attachment_id":"723912"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim3-1.jpg","attachment_id":"723911"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim2-1.jpg","attachment_id":"723910"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/kim-1.jpg","attachment_id":"723908"}]

1 komente në “FOTOT/ “Më mirë mos ta kishe veshur fare xhaketën Kim””

  1. Faik Konica says:

    Në Romën e Lashtë, kurtizanet ishin putana “të nivelit të lartë”, si me thënë “kurva VIP”, të cilat kishin pushtet të madh, fitonin shumë dhe jetonin në luks…(duke i shitur “shërbime seksuale të kualifikuara” aristokracisë së degjenenuar romake )… Vëndin e tyre sot, si kurtizane moderne, e kanë zënë modelet e tipit Kar-dashian, që fitojnë secila, sa gjysma e shkencëtarëve të Planetit, duke ekspozuar bythët, apo duke u fotografuar pa brekë…e duke mbajtur nga mprapa “si badygardë”, një tufë arapësh me “vegël large”…!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *