FOTOT/ Një nënë seksi si Ferne McCann

Ajo është duke pritur fëmijën e saj të parë me ish të dashurin Arthur Collins.

Dhe Ferne McCann tregoi barkun e saj të rrumbullakët, teksa ishte  e veshur me një kostum trasparant ngjyrë portokalli.

Ish ylli i TOËIE dukej mjaft në formë dhe shumë seksi, teksa ka ekspozuar edhe gjoksin e saj shpërthyes.

26 vjeçarja është shfaqur rrezatuese nga pushimet që ajo po kalon në Mallorca.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja-10.jpg","attachment_id":"723834"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja6-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja6-7.jpg","attachment_id":"723839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja7-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja7-6.jpg","attachment_id":"723840"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja1-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja1-10.jpg","attachment_id":"723835"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja3-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja3-10.jpg","attachment_id":"723836"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja4-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja4-10.jpg","attachment_id":"723837"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja5-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja5-7.jpg","attachment_id":"723838"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja6-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/modelja6-7.jpg","attachment_id":"723839"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/418C82D300000578-4641174-Ferne_previously_revealed_that_she_was_expecting_her_first_child-a-172_1498506153287-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/418C82D300000578-4641174-Ferne_previously_revealed_that_she_was_expecting_her_first_child-a-172_1498506153287.jpg","attachment_id":"723833"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *