VIDEO/ Apeli i kreut të Emergjencave Civile për zjarret

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Hedhja e cigareve apo shisheve të qelqit në vende të thata janë disa prej shkaqeve të rënies së zjarreve.

Qytetarët këshillohen që të mos punojnë me zjarr këto ditë të nxehta dhe ftohen vullnetarët që të bashkëpunojnë me strukturat shtetërore.

Eshte ky apeli i cili vjen nga Kreu i Emergjencave Civile, Shemsi Premçi ne nje inteviste te dhene per TemA TV.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Apeli i kreut të Emergjencave Civile për zjarret”

  1. The Comisioner says:

    nuk ka apel per ndergjegjsim, ka vetem ligj te ashper , 5 10 vjet atij qe djeg pasurite e gjelbra te ketij vendi dhe demshperblim per cdo dem deri ne shkurren e fundit, perndryshe te dh…. apelet dhe moratoriumet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *