Vasili i pa kënaqur me “teknikun” e PD-së: Demiraj sikur tha se s’ka drogë? Po kjo në Itali nga doli?

Ish-kryetari i LSI-së, Petrit Vasili me anë të një statusi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut ka shprehur pakënaqësi ndaj ministrit të Brendshëm teknik, Dritan Demiraj lidhur me inspektimet nga ajri për kanabisin.

 

Vasili tha se policia nuk i sheh dhe si kap trafikantët.

MESAZHI I VASILIT
Kapen ne Itali përsëri qindra kilogramë drogë, që vjen nga Shqipëria. Ministri i Brendshëm e pa nga ajri Shqipërinë dhe tha që nuk ka më drogë.

Po kjo drogë, nga na desantoi në Itali? Ustallarët i paskan mbushur magazinat me drogë deri për në fund të shekullit. Policia nuk e sheh e nuk e kap dot drogën, kriminelët dhe trafikantët; s’kanë faj, janë një, janë bashkë, siç ishin edhe më 25 qershor.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Vasili i pa kënaqur me “teknikun” e PD-së: Demiraj sikur tha se s’ka drogë? Po kjo në Itali nga doli?”

 1. student says:

  Vaso Trimi. Mos bej ham ham . RRi debil i zgjuar jo qen i harbuar ( kukuuuuuu LSI-jaaaaaa do te bje opoziten , njesoj si uashtraia e hajduteve te marre ne dore fatet e vendit

 2. analisti says:

  Po ik o Pete se Zv. Ministri juaj i brendshem Ilir Marko cbente kur mbillej kanabis? apo njeloj si Nora Malaj kur u be reforma ne arsim. Tani qe iket nga pushteti tani na beni moralistin.

 3. shefi says:

  Po ti Vasil ku ishe 4 vjet ne qeveri, kape ndonje trafikues droge qe te kape minstri teknik per nje muaj?

 4. Mandi says:

  Vasiliqi, po ti cben sikur sa dole nga dhoma haremit ilir pash skraparit dhe mone kukaleshes. Ik o kucke semafori

 5. Horry says:

  Shkurt. Robt ku ti kesh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *