VIDEO/ Kreu i FRPD, Këlliçi: Berisha, na ndihmo të dalim nga kriza

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi, ne një intervistë pê TemA TV i ka bërë thirrje Sali Berishës që të ndërhyjë për të nxjerrë PD-në nga kriza.

Sipas Këlliçit, Berisha është i vetmi që mund ta bëjë këtë.

Ndërkohë, kreu i FRPD-së tha se në garën për kryetar të FRPD-së kanë bërë atë që nuk po bën Basha aktualisht.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “VIDEO/ Kreu i FRPD, Këlliçi: Berisha, na ndihmo të dalim nga kriza”

 1. vjola says:

  Pupuupu turp imadh shkoni dhe mbytuni me Shurren tuaj . Me kete mendje kerkon te jesh ne krye te rinise demokrate ? O PIKA QE STE BIE TY E PATOZEVE ME KOMPANI .

 2. Dorina says:

  Nuk keni turp?! kerkoni ndihme nga Berisha?! Nje vrases, kriminel, hajdut, maskara… O ku eshte katandisur PD

 3. perkthyesi says:

  Hahahahaha! Na bete per te qeshur! Saliu eshte ne krize te kahershme per vehte, dhe nuk di nga ti a mbaje! PD ka marre fund, por keta ende nuk duan ta kuptojne!

 4. albani says:

  Ky duhet te jete Koqe! Koqe fare!

  I kerkon ndihme Berishes, qe Berisha e solli PD dhe te gjithe Shqiperine ne kete gjendje, ne shkaterrim te plote.
  Cfare duhet te beje Berisha, vecse te beje ate qe ben vjeherri per dhendrein, ta zgjedhe kryetar, te tjerat jane kot.

  Me duket se Basha me kete ka patur te drejte! Te pakten me kete qe del koqe fare!

 5. Emigranti SHBA. says:

  Salu nuk di si te justifikoi milionat qe kan vjedhur e ven ne rruge te pista, femijet e tij ky kalamoi nga mend kerkon ta nxjer nga kriza PD, qe poshkon drejt shkaterimit total Sali Berisha.
  Kete rradhe mori dicka per tu turperuar, ndersa mbas kater vitesh dote themi na ishte nje her nje PD, sikurse ndodhi me te gjitha partit e djathta qe linden mbas renjes se komunizmit, ne vendet ish socjaliste. por qe u shuan dhe su mbeti as nam as nishan. Ky esht fundi edhe i PD dhe Sali Berishes. Germo Tare germo, se qenin e nordhur ke per te gjetur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *