FOTOT/ Emily Ratajkowski shfaqet mjaft seksi në pishinë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ajo është kthyer në Kaliforni, pas një udhëtimi në Evropë ku ishte prezente në evente të ndryshme.

Dhe kështu Emily Ratajkowski ka shfryëtzuar të mërkurën për tu freskuar në një pishinë.

26 vjeçarja ka publikuar dhe një foto nga pishina e veshur me bikini.

Në foton bardhë e zi, modelja shfaqet më seksi se kurrë teksa ka ekspozuar format perfekte trupore.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily-2.jpg","attachment_id":"725365"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily1-1.jpg","attachment_id":"725366"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily2-2.jpg","attachment_id":"725368"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/367A3AA100000578-3701989-image-a-52_1469129308549-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/367A3AA100000578-3701989-image-a-52_1469129308549.jpg","attachment_id":"725364"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/nintchdbpict000290388870-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/nintchdbpict000290388870.jpg","attachment_id":"725373"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily1-5.jpg","attachment_id":"725367"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily6-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily6-3.jpg","attachment_id":"725372"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily4-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily4-5.jpg","attachment_id":"725371"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/emily4-1.jpg","attachment_id":"725370"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *