VIDEO/ Kampingu i Jalës, kryetarja e LRI: E organizojmë ne, jo FRESSH. LSI do bëjë opozitë të fortë

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Deputetja e re e LSI-së njëkohësisht kryetarj e LRI-së, Floida Kërpaçi, është shprehur në Studion e TemA TV se organizatorët e kampingut në Jal janë të rinjtë e LSI-së dhe jo Fressh, siç pretendojnë ata.

Kërpaçi foli edhe për zgjedhjet e 25 qershorit për të cilat bëri një paralajmërim.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “VIDEO/ Kampingu i Jalës, kryetarja e LRI: E organizojmë ne, jo FRESSH. LSI do bëjë opozitë të fortë”

 1. Bobi says:

  ME ÇFARE E ORGANIZONI ME FLORIRIN QE VODHI META KU I GJENI FONDET PER TI PRISH MENJEN NJERZVE ME PARTY,,, APO MUNDOHENI TIA MBYLLNI SYTE RINISE DUKE I DHENE NGANJE PIJE FALAS EDHE NDONJE GJE ME NGREN EDHE TALLAVA… Bravo o plera Talluni me popllin

 2. shpresa says:

  PO aiphonen ILiri ta bleu apo dashnori, moj vajze qe ke rene ne kurthin e virusit Monika?. Akoma s’e kuptoni se kush eshte ILiri? Pyesni Romeo Karaj se u a spjegon ai pa u bere dhe ju viktima direkte per ne prokuroi e gjykata. Eh, sa e rende eshte kjo pune!

 3. robin hud says:

  o lepirse o cupacups po ty nuk te kane dale akoa shtutkat nga bytha u bere ti te na besh politike neve ik lepije nje cupacups njehere

 4. Harram gjithshka keni vjedhur says:

  Ne fakt edhe opoziten e keni shume,ju duhet te zhdukeni si specie e peshtire qe jeni.Do vertetohen faktet e Romeo karajt dhe Likja juaj hajduti i shtrenjt (se ka vjedhur shume),do shkoje ne te s,emes dhe ne te Mones,rrugace femer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *