VIDEO/ Moment tonditës, qeni i policisë kafshon në krah të riun dhe nuk e lëshon

Ky është momenti tronditës kur një qen policie kafshon në krah një të arrestuar dhe nuk e lëshon atë për disa çaste.

Në videon e mëposhtë do të shikoni se si i riu është shtrirë në tokë me pranga në duar dhe qeni e kafshon  në krah.

Edhe pas ndërhyrjes se oficerit të policisë qeni nuk e lëshon grahun e të riut.

Është dashur ndërhyrja e 2 efektivëve të tjërë që qeni  të mund ta lëshonte të arrestuarin.

I riu pësoi dëmtime të rënda në krah nga kafshimi i qenit.

Ngjarja ndodhi në San Diego, Kaliforni.

Videoja është filmuar nga një kalimtar i rastit, Angel Nunez i cili më pas e postoi në facebook.

 

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Moment tonditës, qeni i policisë kafshon në krah të riun dhe nuk e lëshon”

  1. pjeter says:

    kane ndonje gje per te thene ata kritiket e policise se durrsit mbi menyren se si trajtohen shqiptaret qe duhen shoqeruar ne komisiariat?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *