FOTOT/ Sozia e Shakirës, “si dy pika uji”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
Rebecca Maiellano është kantautore nga Venezuela, ndërsa ditët e fundit është duke bërë bujë për shkak se ngjan me artisten kolumbiane Shakira.

Ajo përpiqet në të gjitha mënyrat të sillet e të vishet njësoj si Shakira.

Këngëtarja Shakira është në dijeni të Rebeccas dhe ka pasur mundësi të shohë disa video në të cilat ajo këndon dhe kërcen, shkruan La Prensa.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/auto_Shakiraessia1500029274-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/auto_Shakiraessia1500029274.jpg","attachment_id":"726111"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/auto_18581439_1290633694392802_2788553584747216896_n1500029313-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/auto_18581439_1290633694392802_2788553584747216896_n1500029313.jpg","attachment_id":"726110"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakibba-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakibba.jpg","attachment_id":"726112"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakibba43-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakibba43.jpg","attachment_id":"726113"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakira-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakira.jpg","attachment_id":"726114"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakirra-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/07\/shakirra.jpg","attachment_id":"726115"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *